Keşif: Yapilarin yangin korunum ve güvenlik sistemleri konusunda Standart ve Yönetmeliklere göre uygun ürünlerin seçilmesini sağlamak.

 

Projelendirme: Yapilarda kurulmasi tasarlanan yangin ve güvenlik sistemlerini uzman kadromuzla, uluslararasi standartlara göre projelendirmek.

 

Malzeme Temini: Sinerji Yangın olarak malzeme teminini, konusunda en üstün teknolojiye sahip uluslararasi standartlara ve onaylara uygun malzeme üreten firmalardan saglamaktadir. Bunun yanisira güncel stok politikamiz sayesinde hizli yedek parça ve malzeme temini hizmeti verebilmek.

 

Süpervizörlük: Sinerji Yangın olarak satisini yaptigimiz yangin ve güvenlik sistemi ekipmanlarinin montaji için gerekli süpervizörlük hizmetini 7/24 vermek.

 

Uygulama ve Montaj: Projelendirilmiş olan yangin söndürme ve algilama sistemleri ile güvenlik sistemleri konusunda anahtar teslim kurulum da gerçeklestirmek.

 

Devreye Alma: Montaji yapilan yangin korunum ve güvenlik sistemleri Sinerji Yangın tarafindan, devreye alma test prosedürleri uygulanarak, fonksiyon testleri gerçeklestirilir ve sistemler çalisir halde kullaniciya teslim etmek.

 

Kontratli Bakim: Yapilarda kurulmus olan yangin korunum sistemlerinin uzun yillar verimli bir sekilde ve aksamadan çalisabilmesi için, kontrata bagli periyodik bakim hizmeti vermek.

Tüm Yangın Alarm ve Gazlı Söndürme Sistemlerinin Yıllık Bakımlarını Uluslararası kurallara göre yapmak.

 

Bize Ulaşın

 

Bize Ulaşın

Adres: Çakmak Mah. Tavukçuyolu Cad. Tuğra Sk. (Selçuk Sk.) N:1 K:1 D:4 - İstanbul / Ümraniye

Telefon: 90 216 313 31 38 - Faks : 90 216 313 31 48

E-Posta: info@sinerjiyangin.com

Web: