Ispanya'da Komtes Gruba bağlı, Ispanyanın Yangın sekröünün önde gelen üreticilerinden olan Siex firmasıyla 15 yıldır süregelen işbirliğimizle, yüzlerce projeyi tamamlamış olmanın gururu yaşıyoruz. Siex, Otomatik                       Yangın Söndürme Sistemlerinde uzmanlaşmış kadrosuyla çözümler sunar.

 

 

          AKRONEX International 2007 yılında kurulmuş olup, teknoloji çağının vazgeçilmezi haline gelmiş olan yangın sektöründe faaliyet göstermektedir. “Otomatik Yangın Söndürme Sistemleri” konusunda uzmanlaşmış olan                    şirket, bilgi çağının gerekliliği olan ar-ge çalışmalarına önem vermekle birlikte, dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, uluslararası kaliteye ve onaylara sahip en güncel ürünlerle hizmet üretimi                                  sağlamayı ilke edinmiştir.

 

 

                   İngiltere’nin önde gelen panel üreticilerinden biri olan C-TEC bütün ürünlerini İngiltere de bulunan tesislerinde yapmaktadır. Özellikle panel üretimine ağırlık veren ve bu konuda uzmanlaşan C-TEC firması sadece Apollo                             protokolüyle çalışan yangın alarm kontrol panelleri üretmektedir. Özellikle orta ve ufak ölçekli projelerde kullanılmak üzere güvenilir ve düşük maliyetli kontrol panelleri üretmektedir. C-TEC kontrol panelleri LPCB tarafından                         EN54-2 ve EN54-4 standartlarına göre sertifikalandırılmıştır. EP203 Söndürme Panelleri Yangın Söndürme firmaları tarafından tercih edilmektedir.

 

 

                   KAC Alarm Company, dünyanın en büyük yangın butonu ve Alarm Cihazı üreticisidir. 40 yılı aşkın sektör tecrübesi ile acil tahliye güvenliğinde en uzun hizmet veren markalar arasındadır.

                   Hızlı ve güvenli tahliyeyi garanti eden akıllı, yüksek performanslı ürünleri tehlikeli alanlar, deniz ortamları, duman havalandırması ve şebeke voltajı uygulamaları gibi çeşitli endüstriyel ortamlar için sağlamaktadır.

 

                   APOLLO, haftalık 80.000 adetle Avrupa'daki en büyük duman dedektörü üreticisidir. Tüm ürünleri 30 yılı aşkın bir süredir İngiltere'deki fabrikasında uluslararası standartlara uygun olarak tasarlanmakta ve üretilmektedir.                             Ürünleri, bütün dünyada yangın riskine karşı can ve mal koruma amacıyla kullanılan APOLLO, test ekipmanına üst düzeyde yatırım yapmakta ve ürün standardı oluşturma süreçlerine aktif olarak                                                                     katılmaktadır. APOLLO ürünleri bağımsız, akredite test ve onay kuruluşlarınca test edilerek Avrupa standartlarına ve diğer uluslararası standartlara göre sertifikalandırıldıktan sonra satışa sunulmaktadır

 

 

                   Kentec Elektronics, geleneksel, analog adreslenebilir yangın algılama ve söndürme kontrol panelleri konusunda dünyanın önde gelen can güvenliği çözümleri üreticilerinden biridir.

                   1985 yılında kurulan Kentec, ürünleri ile uçtan uca çözüm sunmaktadır. 2023 yılında Kentec ile yetkili Distribütor antlaşması yapılmıştır.

 

 

 

                     Bir yangın alarm sisteminin düzgün ve verimli çalışabilmesi için düzenli bakım ve periyodik testler gereklidir. 30 yılı aşkın süredir üretilen DetectorTesters dedektör test kitleri, test spreyleri ve aksesuarları SOLO markası ile 90'ı  aşkın ülkede kullanılmaktadır.

                    Profesyonel yangın güvenlik firmalarının en önemli yardımcılarından biri olan SOLO test ve bakım ekipmanları ile merdiven kullanmadan 9 metre yükseklikteki dedektörlerin bile test işlemlerini yapabilir, gerekirse yerinden                           söküp tekrar takabilirsiniz.

 

 

          2002 yılında Fransa'da kurulan SD³ Security Detection Direct Distribution firması, EN-54 sertifikalı Yangın Alarm Sistemleri üretimi yapmaktadır.

          Firmamız SD3 ün özel yangın dedektörlerinin satışınız yapmaktadır.

 

 

 

 

 

 

          Yangın alarm sistemleri pazarına odaklanmak için 1984 yılında kurulan bugün System Sensor dünyanın en büyük yangın algılama üreticilerinden biridir. Firmamız System Sensor Konvansiyonel ürünlerinin satışını                           yapmaktadır.

 

 

 

 

 

 

          Teletek Electronics A.Ş. güvenlik ve yangın algılama sistemlerinde, yüksek teknoloji kullanan ve tam ürün yelpazesi üreten Bulgaristan'da yerleşik üreticidir. Firmamız Teletek Sensomag , Simpo ve Iris serisi Yangın Alarm                Sistemlerinin satışını yapmaktadır.

 

 

 

 

 

          Cranford Controls Ltd, yangın, güvenlik ve proses kontrol endüstrileri için sesli ve görsel uyarı cihazlarının yanı sıra sirenler, işaretçiler ve yardımcı cihazların üretimi ve tedarikinde uzmanlaşmıştır.Cranford Controls, LPCB,          VdS ve Intertek tarafından EN54 dahil olmak üzere uygun standartlara göre bağımsız olarak test edilmiş ve Yapı Ürünleri Direktifi (CPD) gerekliliklerine uymak üzere CE işaretli kapsamlı bir onaylı ürün yelpazesi sunmaktadır.

Bize Ulaşın

Adres: Çakmak Mah. Tavukçuyolu Cad. Tuğra Sk. (Selçuk Sk.) N:1 K:1 D:4 - İstanbul / Ümraniye

Telefon: 90 216 313 31 38 - Faks : 90 216 313 31 48

E-Posta: info@sinerjiyangin.com

Web: