Sinerji - birliktelik ya da bir işi yapmak ve sonuçlandırmak için ortaya koyulan artı güç - demektir.

Biz de bu kelimenin etrafında yangına karşı mücadelede sizlerle beraber - artı bir güç - oluşturmak için Sinerji'yi kurduk.

Bir Sinerji yaratmak için.

Firmamız uzun yıllardır edindiği bilgi, tecrübe ve uzman kadrosuyla Yangın Algılama, Yangın Söndürme ve Yangına dayanımlı malzeme satışı, projelendirme, danışmanlık, montaj, devreye alma , bakım hizmetlerini sunmaktadır.

Sinerji Yangın olarak siz değerli müşterilerimize her geçen gün biraz daha fazla kaliteli hizmet verebilmek için sürekli çalışıyoruz.

Yangın başlığı altında kalmak suretiyle de her geçen gün yeni bir ürünü, yeni bir sertifikayı, bünyemize katmaktayız. Firmamız ilgilendiği konu başlıkları şu şekildedir.

1 - Yangın Alarm Sistemleri Konvansiyonel Sistemler Adresli Sistemler

2- Yangın Söndürme Sistemleri Gazlı Söndürmeler ( HFC227 – HFC125 – FE13 – ARGON – CO2 ) Kabin içi ve Özel uygulamalar için Gazlı Söndürmeler Sulu Söndürmeler Davlumbaz Söndürmeler Özel Söndürme Sistemleri ( Projeye özel Dizayn )

3 – Yangına Dayanımlı Malzemeler Tüm bu konu başlıkları altındaki ürünler Yurt dışı Partner firmalarımızdan ithal edilmekte ve stoklu olarak sizlere sunulmaktadır. Çalışmalarımızı da sertifikalandırarak daha kaliteli hizmet vermeye çalışıyoruz. Hem mekanik hem de elektrik Sistemler için Yeterlilik Belgesi alınmış ve ithal ettiği ürünler içinde Garanti Belgelerini Sanayi Bakanlığından onayını almıştır. Çalışanlarımız kendi konularında eğitimli, tecrübeli personeller oluşmaktadır. Yıllardır edindiğimiz tecrübe ile sizlere hizmet vermekten onur duyuyor ve iyi çalışmalar diliyoruz.

Saygılarımızla.

Sinerji Yangın

Bize Ulaşın

Adres: Çakmak Mah. Tavukçuyolu Cad. Tuğra Sk. (Selçuk Sk.) N:1 K:1 D:4 - İstanbul / Ümraniye

Telefon: 90 216 313 31 38 - Faks : 90 216 313 31 48

E-Posta: info@sinerjiyangin.com

Web: