Ürün Adı: Davlumbaz Söndürme Sistemi
Ürün Kodu: 1547
Bu ürün 1929 kez incelendi.

MUTFAK DAVLUMBAZ SÖNDÜRME SİSTEMİ

Otel, restorant, hastane, askeri teskilat binalari gibi mutfaklarinda günün her saati çok yogun çalisma yürütülen yerlerde, yagli yemek buharlarinin davlumbaz içinde birikip donmasi ile olusan yag tabakalarinin olasi yangin durumunda söndürülmesi çok güç olmaktadir.Otomatik davlumbaz yangin söndürme sistemi özel kimyasal bilesimli söndürme sivisiyla bu tür yanginlarda hizli ve etkin müdehale sansi verir.

Yangin basladiginda, belli sicaklik düzeylerinde eriyebilen algilama elemanlari dizili çelik tel hatti, normal kosullar altinda gergin durumdayken algilama elemanlarinin erimesiyle gevser ve bagli bulundugu bosaltma ünitesini harekete geçirir. Otomatik olarak devreye alinmis sistem, manuel bosaltma sistemi kullanilmasiyla da, düsük ph degerindeki sivinin davlumbaz, baca ve mutfak ekipmanlari üzerine bosalmasini saglar.

Her iki metot da cihazlara giden gaz ve elektrigin otomatik olarak kesilmesi ve davlumbaz söndürme sisteminin devreye girmesini saglar.

Davlumbaz Söndürme Sistemleri Kullanım Alanları

Cafe – Restaurantlar için davlumbaz söndürme sistemleri

Yemek Fabriaları için davlumbaz söndürme sistemleri

Otel Mutfakları için davlumbaz söndürme sistemleri

İşletme Mutfakları için davlumbaz söndürme sistemleri

Davlumbaz Söndürme Sistemleri bakımı

Mekanlarınızda kurulmuş olan Davlumbaz Söndürme Sistemleri uzun yıllar verimli bir şekilde ve aksamada çalışabilmesi için, kontrata bağlı periyodik bakım hizmeti vermekteyiz. Davlumbaz Söndürme Sistemleri bakım hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Davlumbaz Söndürme Sistemleri fiyatı

Davlumbaz Söndürme Sistemleri fiyatı ve Davlumbaz Söndürme Sistemleri teknik özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak için lğtfen bizimle iletişime geçiniz.

Bize Ulaşın

Adres: Çakmak Mah. Tavukçuyolu Cad. Tuğra Sk. (Selçuk Sk.) N:1 K:1 D:4 - İstanbul / Ümraniye

Telefon: 90 216 313 31 38 - Faks : 90 216 313 31 48

E-Posta: info@sinerjiyangin.com

Web: